Deskové hry stále nejsou tabu! Užij si zábavu s celou rodinou při originálních hrách!

Možná si i ty pamatuješ z dětství, jaká může být zábava u deskových a karetních her pro spoustu lidí. A i když to například nebyla zrovna vaše oblíbená kratochvíle, nebo tě tento trend minul, tak neváhej podobnou legraci pro rodinu zakoupit nebo si ji půjčit. Víš, jaké deskové hry jsou ale opravdu zábavné a které pobaví naprosto všechny?

Zdroj → Fotka od F1 Digitals z Pixabay 

Dostihy patří mezi tradiční a stále zábavné hry

Hra dostihy patří mezi oblíbené deskové hry. Princip je vlastně jednoduchý. Jednotliví hráči skáčou po mapě získávají peníze a s tím mohou kupovat různé koně. A věř mi, že ten pocit, když ti někdo vyfoukne tvého favorita jen tak jiná hra rozhodně nenasimuluje!

AZ kvíz dokáže být i ohromná legrace

AZ kvíz určitě znáš a televize jako pořad o hádání. Jenže tady nejde pouze o hádání otázek. Nová desková hra AZ kvíz dokáže pobavit, zaujmout a u toho se zároveň můžeš spoustu věcí naučit. Některé otázky pochopitelně lze odpovědět jen částečně a nové věci se určitě přiučí každý ze všech kategorií. Navíc především z historie většinou padnou takové otázky, které znají i děti na základních školách a mnohdy lépe než staří rodině, co už je dávno zapomněli.

Aktivity jen těžko hledají konkurenci

Je spousta způsobů, jak rodinu stmelit a zabavit a věř mi, že jakmile vyzkoušíte aktivity, tak se stane jedním z těch hlavních. V aktivitách totiž jde o hádání. Občas běžných a občas velice zapeklitých odpovědí. Základem hry je mapa, na které se alespoň dvojčlenné týmy pohybují a dostávají úkoly. Partner tak může otázku hádat na základě popisu, kreslení, nebo jen napodobování a ukázek. Na vše je čas podle přesýpacích hodin, co jsou součástí hry a věř mi, že tolik zábavy smíchu jako při aktivitách jen málokdy zažiješ. Hru navíc mohou hrát i malé děti a o to zábavnější pak dokáže být.

Deskové hry stále nejsou tabu! Užij si zábavu s celou rodinou při originálních hrách!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *