Podprsenka jako tvoje tajemství nebo zpestření outfitu

Kamarádka na každý den, to by měla být tvoje podprsenka. Mám pro tebe pár tipů, které můžeš vyzkoušet – jeden model na každý pád je už dávno nuda!

Nápaditost přináší sebevědomí

Jasně, že ve stará podprsenka, která ztrácí barvu a koukají z ní nitky není to pravé. Neboj se pustit se do nákupů a nabrat klidně víc modelů najednou. Základním pravidlem je vlastnit tři basic modely – černá, bílá, tělová. Dál už se můžeš odpíchnout. Barvy a vzory nemají hranice, vyzkoušej hravé puntíky, elegantní květiny. Svítivé a výrazné barvy už taky nejsou tabu a sexy podprsenka může být boost pro sebedůvěru.

Zdroj → Fotografie od uživatele Castorly Stock ze služby Pexels

Různé opory neznamenají dobré a špatné opory

Kostice jsou asi takový standard, ale pokud jsou ti nepohodlné, můžeš je zahodit. Už delší dobu se do hledáčků holek dostávají braletky, které mají jen látkovou oporu. To, že látka nedá takovou oporu jako kostice považuji za mýtus, pokud nemáš opravdu větší velikost nebo citlivá prsa – při výběru kvalitní značky si ani nevšimneš, naopak je to příjemný pocit podobný sportovní podprsence, zvlášť při správně vybrané velikosti.

Push – up efekt jako cílová destinace?

Už dávno neplatí že viditelný objem je všechno, co si můžeš přát. Naopak se neboj pustit do důmyslnější práce, všímej si – některé podprsenky ti šikovně přidrží prsa u sebe, některé zase pod látkou udělají objem. Jestli chceš být ale rozverná a zároveň šik, doporučím ti zakomponovat podprsenku do tvého outfitu. Buď ale vždy rafinovaná, nech koukat zajímavě pojaté ramínko z topu, vezmi si poloprůhledné tričko nebo kardigan a džíny s vyšším pasem. Mysli taky na to, že krajka je příliš vyzývavá úplně vždycky! Nakonec ještě, viditelná podprsenka je až na nějaké výjimky hvězd záležitostí volnočasového oblečení, na příležitosti jako je třeba pracovní pohovor podprsenku radši určitě dobře schovej.

Podprsenka jako tvoje tajemství nebo zpestření outfitu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *