Náhrdelník jako tvůj nejlepší parťák

Náramky mohou být nepraktické a na náušnice ne všechny máme dírky – pokud ty máš a nosíš je ráda, podívej se, jaké se ti sednou k tvaru obličeje. Jestli hledáš doplněk, který nemusíš jen tak opouštět, pořiď si nějaký náhrdelník.

Opravdu skoro všude s sebou

Náhrdelník v ohledech pohodlí vážně nemusíš sundávat. Pokud si pořídíš nějaký z ušlechtilých kovů, můžeš ho brát i s sebou i do sprchy nebo vany a vydrží ti. Náhrdelník je fajn doplněk i na sport, určitě jsi v televizi viděla, že hvězdní sportovci i sportovkyně náhrdelníky mají. Ale na tělocvik do školy si ho vždy sundávej.

Model si vyber podle toho, jak často ho chceš nosit

Hodně jsem teď mluvila o nošení náhrdelníků všude, ale neplatí to pro všechny. Ideální jsou řetízky nebo obecně drobné šňůrky. Jsou lehké a příjemné, navíc tě nebudou obtěžovat při běžných činnostech, snadno zapomeneš, že je máš na krku.

Jako další zajímavý model bych ti doporučila nějaký druh masivního náhrdelníku. Jsou velmi výrazné, umí povýšit celý outfit a budeš vypadat starší. Tady se opět hodí vyloženě kovy a klasické barvy v podobě stříbrné a zlaté. Pokud chceš být opravdu seriózní, sáhni po nadčasových perlách.

Dekorativní kamínky sedí každé

Zatímco řetízky mohou udělat opticky tlustou šíji a velké řetězy zase nemusí být pro tebe pocitově příjemné, střední velikost šířky řetízku a visící kamínek je už vážně pro všechny. Tohle je šperk, který ti doopravdy schová vzpomínky, kameny tu moc mají. Orientovat se můžeš podle svého znamení zvěrokruhu, říká se, že každé patří vnitřně jiný nerost nebo minerál. Nebo si takový náhrdelník kup někde v zahraničí, kde to máš ráda, bude ti pak místo navždy připomínat. Nakonec je to skvělý dárek pro kamarádku, která módu miluje ale nebo i pro tu, která ji vůbec neřeší.

Náhrdelník jako tvůj nejlepší parťák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *