Něžná víla aneb jak si udržet ženskost za každé situace?

Jestli už máš po krk všech trendů, které nařizují drsňácké roztrhané džíny a vojensky zelené topy a bundy, můžeš se svézt na vlně ženského stylu jako „něžná víla“. Zajímá tě jak na to? Tak nepřestávej číst.

O halenkách a blůzách

Velkou výhodou je, že tenhle styl ubírá léta, navíc se k němu hodí jemné líčení, které ale hodně prozařuje obličej, takže použij třeba flitry, tvářenku, highlighter nebo lesklé lehké oční stíny. Základem je halenka, která často udělá všechno sama. Teď se do obchodů podívat nejde, ale jestli si ještě pamatuješ, regály všech prodejců byly plné vzdušných objemných halenek.

Nebavíme se tedy o nějaké upnuté košili, základem je doopravdy lehkost. Módním hitem jsou průhledné modely, ale do těch tě nikdo nutit nebude, ty neprůhledné vyjdou ve finále nastejno. Nenech se případně odradit volány, kvalitní střihy ti udělají ruce malé jako by patřily panence.

Květiny přivolávají jaro

Když se ti vybaví pojem ženskost, určitě si vzpomeneš na květiny. Ty jsou nedílnou součástí „něžné víly“. S květinami počkej na jaro a v létě je neodkládej. Na zmíněných halenkách jsou často, ale potkat je můžeš na jarní bundičce, sukni, botách a velmi často na šatech. U oblečení pozor – potisky velkých květin přidávají objem, malé květinky ubírají.

A hned k sukním

Moderní jsou dlouhé blisované sukně v pastelových barvách. Ty ale doplňuj něčím neutrálním, spíše lépe upnutým topem – k takové sukni se objemná blůza vyloženě nehodí. K sukním v létě unosíš i klobouky, pokud je máš ráda.

I když se ti zdají klasické látkové sukně jako oděv pro selky, v nových barvách a provedení jsou moc slušivé a pohodlné. Navíc i ta podoba konkrétně do selky má něco do sebe, vyzařuje to skromnost, ale i volnomyšlenkářství. A i malý tip mám pro tebe: v takové sukni uděláš bezvadné fotky na Instagram, zvlášť při focení venku v přírodě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *