Oblečení na cvičení, do obýváku i do fitka

Dnes je více než kdy jindy důležitý pohyb. Největším zájmem je, abychom seděli doma, ale to rozhodně nesvědčí našemu zdraví, ale ani naší postavě. Pokud patříš mezi ty, co se chtějí zvednout z gauče a něco dělat tady je pár tipů, jak se oháknout.

V pokoji lepší než v posilovně

Využij příležitosti! Teď se nemusíš někam tahat a kupovat si permice. A pokud úplně začínáš, nikdo na tebe nebude koukat jako na blázna, užívej si pohodlí a soukromí domova. Na cvičení si obleč to, co si vždy uvnitř chtěla, ale třeba jsi na to neměla odvahu. Cvičit v croptopu? Jenom v podprsence? Není problém. Vem na sebe výrazné nebo šílené barvy, dodá ti to pozitivní energii a chuť se hýbat.

Volba materiálu je jasná

Nejlepší celkově na každou situaci, kdy se zpotíš, je funkční oblečení. Kvalitní značky na tobě zůstanou suché i při tvém maximálním úsilí. To neznamená, že si nemůžeš vyzkoušet látkové směsi, naopak sportovní oblečení z běžné látky se může stát tvým outfitem na běžné nošení, hlavně tedy nyní, kdy ve většině případů lítáme možná tak po baráku.

Sportovní logo na hrudníku tě bude podvědomě motivovat k tomu být aktivní – logicky přece když už máš něco na sport na sobě, trochu zpotit se ti vadit nebude. Teď mluvím o topech, ale s legínami nebo tepláky je to stejné. A že teplákovky se dostávají na scénu ve velkém.

A něco do tělocvičny

Zatímco doma můžeš v pohodě být bosá, do fitka jsou základem kvalitní boty. Uchrání tě nejen od zranění. Klidně investuj i do sportovních ponožek, to zvlášť oceníš při přezouvání z bot na cvičení do těch, ve kterých jdeš domů. A jo, vždy měj do fitka jiné boty, než ve kterých jsi vyšla z domu.

V posilovnách bývá teplo, nějak extra se nenabaluj, sportovní bundy nebo teplejší mikiny nech na venkovní sport, do indooru ti stačí tričko nebo tílko. Pozor na doplňky – náhrdelníky, náramky, náušnice atd. stejně jako například nepasující oblečení nebo boty ti mohou při cvičení nebo u strojů nadělat nějakou patálii.

Každopádně se drž, není důležité se ucvičit k nehybnosti, nebo do titěrné figury – na prvním místě je zdraví a dobrá nálada.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *