Potěš samu sebe krásným a praktickým dárkem – novými zimními kozačkami

Boty na zimu často odskáčou rychlé prochození. Rozhodně se neboj na nich šetřit a procházet sezóny v botách, které už to mají za sebou.

Kozačky přežívají věky

Jestli hledáš boty, které nevyšly z módy za tvojí mámy a nevyjdou ani za tvojí dcery, jsou to kozačky. Určitě nejteplejší jsou ty vysoké. Nejběžněji je najdeš vyrobené ze semiše nebo umělé kůže. Placaté jsou letos trochu na druhé koleji, ale žádné faux pas nejsou, navíc se určitě budou vracet, jsou totiž nejpohodlnější. Na výsluní se roky drží vysoký podpatek. Je to holt prostě sexy a prodlužuje to nohy, jestli je na světě jeden kus zimního outfitu, který kluci na holkách milují, jsou to vysoké kozačky. Lichotit ti bude i délka nad kolena, tento rok s mušketýrkami vedle nešlápneš, pokud se na ně cítíš.

Opatrně, jsou teď zavřené obchody, u kozaček nesleduješ pouze délku stélky, ale i obvod na lýtkách! Ze zkušeností svých kamarádek tě varuji, pokud máš drobná lýtka, vybírej pozorně, klasické dámské velikosti ti pravděpodobně budou plandat (mě samotnou by tohle nenapadlo!).

Výběr na jistotu

Snáze najdeš sedící kozačky nad kotníky. Používá se řasení, je díky tomu snazší zapínání a drží dobře na noze. Pokud jsi na ně třeba koukala na internetu, mohlo by se ti zdát, že nevypadají dobře a tvoje kotníky budou vypadat natekle, to ale není pravda. Nohy také zeštíhlují.

Prvky dělají celek

Když trochu rozeberu výběr podpatku, na zimu je vhodný klínek, různě vysoký, opět, jak se cítíš. S jehlami opatrně – jistěže na noze vypadají perfektně, ale stoupneš na ledovou dlaždici a rázem nestojíš na jehle, ale sedíš na zadku a dojem je v háji.

Dovnitř hledej kožíšek, je moc hřejivý, ale ani látkové a vlněné vnitřky a okraje neodsuzuj. Doplňky na kozačkách už jsou kdejaké a nějaké spony jsou i dost konzervativní. Na základě svého stylu si vyber třeba „ostny“, cvočky, řetízky, flitry a glitry. V první řadě pak mysli, kam je unosíš, a do jakého počasí s nimi chceš vyrazit.

Potěš samu sebe krásným a praktickým dárkem – novými zimními kozačkami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *