Outfit na pracovní pohovor: v čem budeš vypadat šik a uděláš nejlepší dojem?

Dostala jsi pozvánku na pracovní pohovor a opravdu ti záleží na tom, abys dané místo dostala? V tom případě určitě nepodceň přípravu, protože ne nadarmo se říká, že štěstí přeje připraveným. Nejenže by sis měla zjistit něco o dané firmě, což ti přinese plusové body, měla by sis dát záležet i na tom, v čem na pracovní pohovor vyrazíš.

Šaty dělají člověka, jak říká jedno známé rčení. Outfit na pracovní pohovor by měl být elegantní, ležérní a rozhodně ne vyzývavý. Zapomeň na minisukni, která odhalí barvu tvého spodního prádla. Nesázej ani na hluboký  výstřih, ačkoli máš co ukázat. Dám ti pár tipů, co si vzít na sebe, když chdeš udělat dojem.

Zdroj → Fotografie od uživatele Moose Photos ze služby Pexels

Halenka bez výstřihu

I když jsi určitě pyšná na své vnady a nevadí ti, když na sebe tvůj odhalený dekolt strhává pozornost, pokud jdeš na pohovor, nech všechny trička, topy a halenky s výstřihem raději doma. Vezmi si halenku nebo blůzu, klidně až ke krku. Volné pracovní místo chceš přece získat pro své schopnosti, vědomosti a osobnost, nikoli pro své ladné křivky.

Džíny na pohovor nevadí

Džíny bezesporu patří mezi nejoblíbenější módní kousek. Jestli i ty džíny ráda nosíš, nedivím se ti. Pokud váháš, zda je vhodné vzít si je na pohovor, klidně můžeš. Určitě ale vyber takové, které na sobě nemají různé díry, ačkoli je to dneska moderní. Když už džíny, tak idálně třeba tmavě modré nebo černé.

U sukně záleží na délce

Jsou ženy, které se nejlépe cítí v sukni, protože si v ní připadají ženské a líbí se samy sobě. Na sukni není nic špatného, ale pokud jde o pohovor, pak záleží na její délce. Minisukně jsou jednoznačně mimo hru, na ty zapomeň. Ale třeba taková pouzdrová sukně ke kolenům v kombinaci s pěknou halenkou, to nezní vůbec špatně!

Outfit na pracovní pohovor: v čem budeš vypadat šik a uděláš nejlepší dojem?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *